توانا
خانه / بادام زمینی / کارخانه بادام زمینی | تولید کننده بادام زمینی ایرانی

کارخانه بادام زمینی | تولید کننده بادام زمینی ایرانی

بیشترین بادام زمینی ایران در کدام شهر تولید می شود؟ و بزرگترین کارخانه بادام زمینی در کجاست؟ و لیست قیمت کبک دلم زمینی بصورت عمده را می توان از کجا تهیه و بهترین قیمت این بادام زمینی در سراسر کشور دسترسی پیدا نمود. در کشور ایران افراد زیادی به صورت تخصصی در زمینه کاشت، داشت و برداشت بادام فعالیت می کنند. با توجه به اینکه ۸۰ درصد بادام زمینی کشور در استان گیلان تولید می شود اما هیچگونه کارخانه بادام زمینی در این استان وجود ندارد که کشاورزان محصولاتشان را جهت فرآوری و بسته بندی به آنجا ببرند، به همین جهت این محصول عموما در ایران بصورت خشکبار در فروشگاه ها عرضه می شود.

کارخانه بادام زمینی | تولید کننده بادام زمینی ایرانی

کارخانه تولید و بسته بندی بادام زمینی در ایران

کارخانه تولید و بسته بندی بادام زمینی در ایرانبادام زمینی ایران به نسبت محصولات خارجی طعم بهتری دارد و فروش آن در میان فروشندگان دانه های روغنی از شرایط مطلوبی برخوردار می باشد. فروش بادام زمینی ارزان و مرغوب در شمال کشور نسب به سایر نقاط کشور رونق بیشتری دارد. اگر به خشکبار فروشان و آجیل فروشانی که به دنبال خرید و فروش عمده بادام زمینی هستند می توانند از مراکز تولید و عرضه بادام زمینی مقدار بادام مورد نیازشان را خریداری کنند. در صورتی که به مرکز فروش بادام زمینی دسترسی ندارید می توانید با مراجعه و جستجو در اینترنت با فروشگاه های معتبر عرضه آجیل و خشکبار آشنا شده و ضمن برقراری ارتباط با مدیریت سایت درخواست خرید محصول  مورد نیاز خودبصورت عمده را انجام دهید.

آستانه اشرفیه | بزرگترین تولید کننده بادام زمینی

آستانه اشرفیه | بزرگترین تولید کننده بادام زمینیبیشترین بادام زمینی ایران در کدام شهر تولید می شود؟

بیشترین میزان کشت بادام زمینی در شهر آستانه اشرفیه، در استان گیلان و شمال کشور انجام می شود. شهری که تمام ایران آن را با بادام زمینی اش می شناسند و می شود گفت ۸۰ درصد از سهم تولید بادام زمینی ایران را به خود اختصاص داده است. در آستانه اشرفیه، بادام زمینی بصورت پیله های تر از کشاورزان خریداری می شود و سپس به کارخانه ارسال می گرد و پس از طی مراحل مختلف محصول به وسیله موادی مانند نمک برشته و فرآوری می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

فروش بادام زمینی بسته بندی شده

فروش بادام زمینی بسته بندی شدهبازار بادام زمینی

بادام زمینی به دو صورت بوداده و خام در بازار به فروش می رسد. در فروشگاه های عرضه کننده خشکبار بادام زمینی خام و بوداده در قالب بسته بندی و فله نیز وجود دارد و تهیه آن برای مشتریان طبق نیاز و سلیقه به راحتی صورت می گیرد.

انواع اشکال بادام زمینی قابل عرضه در بازار:

  • بادام زمینی برشته
  • بادام زمینی خام
  • بادام زمینی آسیاب شده
  • بادام زمینی چینی
  • بادام زمینی برشته شور
  • بادام زمینی آستانه اشرفیه

اما آیا با انواع بادام زمینی در بازار آشنایی دارید؟

چهار نوع از بادام های زمینی که محبوبیت بیشتری دارند، بادام زمینی اسپانیایی، بادام زمینی رونده، بادام زمینی ویرجینیا و بادام زمینی والنسیا است که در این بین دو نوع بادام زمینی قرمز و سفید تنسی نیز وجود دارد که مورد مصرف مشتریان داخلی و خارجی قرار می گیرد.

لیست قیمت فروش بادام زمینی

لیست قیمت فروش بادام زمینیبادام زمینی یکی از خوراکی هایی است که طرفداران زیادی دارد و از فروش بالایی نیز برخوردار است. این محصول همچون محصولات دیگر به دلیل افزایش نرخ تورم در ایران و سایر کشورها همواره دچار نوسانات زیادی بوده و تولید کنندگان آن را به قیمت دلخواه عرضه می کنند. بنابراین اگر شما به دنبال خرید بادام زمینی با قیمت واقعی و مناسب هستید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید، می توانید با مراجعه به سایت های فروش آنلاین آجیل و خشکبار و بر اساس استعلام از سایت های معتبر اصناف از قمیت آن مطلع گردید و سفارشتان را ثبت نمایید.

در ایران انواع مختلف بادام زمینی کشت می شود و از این جهت قیمت های بادام های داخلی با یکدیگر متفاوت می باشند برای این منظور تهیه یک لیست جامع از قیمت بادام زمینی برای مشخص کردن قیمت های بازار می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید و فروش عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق درجه یک

امروزه مردم در روز های عید و شب یلدا به آجیل فروشی ها سر می زنند تا بهترین و تازه ترین آجیل را برای خود خریداری کنند.اما فروش عمده بادام زمینی و فندق مثل آجیل ه

پاسخی بگذارید