توانا
خانه / بادام زمینی و فندوق / لیست قیمت جدید انواع بادام زمینی و فندق طعم دار

لیست قیمت جدید انواع بادام زمینی و فندق طعم دار

لیست قیمت انواع بادام زمینی و فندق طعم دار با توجه به کیفیت آن تعیین می شود، قطعا لیست قیمت جدید بادام زمینی و فندق با کیفیت بیشتر از بادام زمینی و فندق کم کیفیت می باشد و برعکس.

بادام زمینی و فندق جزء آن دسته از خشکبار هایی هستند که، فواید زیادی را برای بدن دربر دارند، این دو خشکبار توانایی این را دارند که، سلامتی جسم انسان را تحت تاثیر قرار دهند، به علاوه برای سلامتی روح انسان هم بسیار موثر می باشند.

بادام زمینی و فندق دو عامل بسیار موثر در زیبایی انسان محسوب می شوند، از همین جهت دارای مزیت های فراوانی برای بدن انسان هستند و کاربرد آنها بسیار فراوان است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

اگر می خواهید با خواص و مزایای بادام و فندق آشنا شوید، حتماً با ما همراه باشید چرا که، در ادامه از خواص بادام زمینی و فندق بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لیست قیمت جدید انواع بادام زمینی و فندق طعم دار

مصرف فندق مبارزه با چاقی و زیبایی پوست

مصرف فندق مبارزه با چاقی و زیبایی پوستدر واقع مصرف فندق مبارزه با چاقی و تضمین کننده زیبای پوست است، فندق برای افراد گیاه خوار بسیار توصیه می شود.

گیاه خواران گوشت و مرغ مصرف نمی کنند، برخی از آنها حتی برنج را هم از پروسه غذایی خود حذف می کنند، آنها ترجیح می دهند به جای استفاده از غذا های پر چرب، از غذاهایی بهره ببرند که تضمین کننده لاغری آنها است.

به همین دلیل دیگر قادر نیستند تا، تمامی مواد مورد نیاز برای سالم ماندن استخوان ها و دندان ها و…. خود را دریافت نمایند.

به این افراد توصیه می کنیم که، حتما از فندق بهره بری کنند و آن را به وعده های غذایی خود بیفزایند، با این کار هم توانسته اند که وزن خود را حفظ نمایند و چاق نشوند و هم مواد لازم برای مقاوم ماندن بدن خود را دریافت نموده اند.

فندق علاوه بر خاصیت ضد چاقی دارای خواص زیادی در زمینه پوست می باشد.

دو مورد از خواص های زیبا سازی پوست با استفاده از فندق عبارت می باشند از: 

 • آکنه و جوش دو عاملی هستند که، زیبایی پوست شما را تحت تاثیر قرار می دهند، آنها نه تنها سبب اختلال در زیبایی افراد می شوند، بلکه عاملی بر کاهش اعتماد بنفس محسوب می شوند، مصرف مداوم فندق به از بین رفتن این دو موجود مزاحم، یعنی آکنه و جوش کمک بسیار زیادی می کند.
 • فندق قادر است که، از کاهش حجم عضلانی شما جلو گیری کند و همین مسئله سبب جلو گیری از بروز پیری زودرس در بدن شما عزیزان می شود.
 • فندق به پوست های خشک کمک می کند تا، پوسته ندهند و همیشه چرب بمانند.

فندق میان وعده خوشمزه و سالم برای بچه ها

فندق میان وعده خوشمزه و سالم برای بچه هافندق میان وعده خوشمزه و سالم برای بچه ها می باشد، که هم سلامت جسم آنها را تصمین می کند و هم بر هوش آنها می افزاید.

اکثر والدین تنها به رشد جسمی کودکان توجه می کنند، آنها گمان می کنند که همه چیز در رشد جسمی کودکان خلاصه می شود، البته رشد و تکامل جسمی کودکان بسیار حائز اهمیت است، اما مهم تر از این رشد، تکامل ذهنی کودکان است، هوش کودکان عامل آینده سازی آنها است، در واقع پدر ها و مادر ها علتی هستند بر باهوش بودن و یا کم هوش بودن کودکان، والدینی که هم به رشد جسمی و هم به رشد ذهنی کودکان اهمیت می دهند، خوب می دانند که، فندق هم برای تکامل ذهن و هم برای تکامل جسم بسیار مهم می باشد.

کودکانی که دارای وعده غذایی ای هستند، که آن وعده مشمول خشکبار است، هم بسیار باهوش پروریده می شوند و هم از استخوان ها، دندان هاو موهای مقاومی برخوردار هستند.

ویتامین B3 موجود در فندق و سایر خشکبار ها، سبب باهوش شدن کودکان شما می شود.

به علاوه کلسیمی که در فندق وجود دارد سبب می شود تا، استخوانهای کودکان شما از مقاومت بسیار بالایی برخوردار شوند، که این خود عامل بسیار مهمی برای رشد جسمانی آنها محسوب می شود.

و مهم تر از همه موارد گفته شده فوق این است که، فندق از بروز بیماری سرطان در کودکان و بزرگسالان جلوگیری می کند و سیستم ایمنی بدن آنها را تقویت می نماید تا، این سیستم در برابر ورود ویروس ها به بدن دارای مقاومت بالایی باشد.

آنتی اکسیدان موجود در فندق معجزه گر برای بدن

آنتی اکسیدان موجود در فندق معجزه گر برای بدنآنتی اکسیدان موجود در فندق از هر نظر برای بدن شما عزیزان معجزه گر است، با ما همراه باشید تا، درباره چند مورد از مزیت های موجود در آنتی اکسیدانِ فندق اطلاعاتی را کنید.

آنتی اکسیدان برای بدن فواید های زیر را در بر دارد: 

 • اکثر افراد علاقه خاصی به داشتن پوستی شاداب و زیبا دارند، برخی از آنها حتی از این که، پوست صورتشان چروکیده شود، هراسان اند و اگر کسی به آنها بگوید که پیر شده اند، عصبی و یا ناراحت می شوند، از همین رو آنها از هر گونه کرم و پودری برای سلامت نگه داشتن پوست خود استفاده می نمایند، اما یا تاثیر نمی گیرند و یا تاثیر آنها زود گذر است، ما به این افراد مصرف غذا هایی را توصیه می کنید که سرشار از آنتی اکسیدان هستند، مانند فندق، بادام زمینی و…..، چرا که مصرف مداوم آنتی اکسیدان سبب می شود تا پوست شما شاداب و جوان بماند و زیبایی خود را به همگان جلوه دهد.
 • موها عامل اصلی زیبا تر نشان دادن شما هستند، امروزه چیز هایی مانند، مو خوره و شوره سببب کم پشت شدن و یا از بین رفتن آنها شده است، با مصرف آنتی اکسیدان قادر هستید که مو های خود را تقویت نمایید و از ورود موخوره و شوره به سر خود جلو گیری کنید، فندق یکی از خشکبار هایی است که حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد.
 • قلب شما علت اصلی زندگی شما است بدون آن حتی لحظه ای قادر به نفس کشیدن هم نخواهید بود، پس باید در سلامت نگه داشتن آنها کوشا باشید و به منظم تپیدن آن کمک بسیار زیادی کنید، آنتی اکسیدان های موجود در غذا های شما، توانایی مراقبت از قلب پر ارزش شما را دارا هستند.
 • امروزه به دلیل افزایش دود، تغذیه نامناسب، زندگی غیر بهداشتی و… افراد زیادی را در اطراف خود می بینیم که دچار عفونت های شدید ریوی و…. هستند، این افراد با استفاده از غذای هایی که منبع آنتی اکسیدان می باشند، می توانند از شدت عفونت در بدن خود جلوگیری کنند‌ و درصد آن را هم کاهش دهند.

نگهداری بادام زمینی در کیسه های بدون هوا

نگهداری بادام زمینی در کیسه های بدون هواامروزه بادام زمینی در دو نوع به عرضه رسانیده می شود، که روش اول نگهداری و عرضه بادام زمینی به صورت فرجی و روش دوم  عرضه و نگهداری  بادام زمینی در کیسه های بدن هوا می باشد.

هر کدام از روش های گفته شده فوق برای خود مزیت هایی را دارا هستند.

هنگامی که شما عزیزان به بازار می روید و قصد خرید بادام زمینی به صورت فرجی را می کنید، آزاد هستید که، در هر کیلو و یا هر گرمی که می خواهید بادام خود را خریداری نمایید، اما باید در نظر داشته باشید که، آن بادام زمینی با هوا و میکروب ها ارتباطی مستقیم دارد، یعنی ممکن است، آلودگی های هوا را مجذوب خود کند و یا ویروس هایی را با خود به همراه داشته باشند که، این خود عاملی محسوب می شود، برای بروز بیماری در کسی که، این بادام را خریده است و بدون هیچ گونه حرارت دادنی آن را مصرف نموده است.

اما هنگامی که برای خرید بادام ها به صورت بسته بندی شده به بازار می روید، قادر نیستید که در هر وزن و یا هر گرمی که می خواهید، بادام های زمینی را خریداری نمایید، شما باید در وزن و گرمی که کارخانه بسته بندیِ بادام زمینی تعین کرده است، یکی از آنها را انتخاب نمایید و خرید خود را انجام دهید، اما مهم ترین مزیت این نوع خرید این است که دیگر شما نگران ارتباط آزادانه بادام ها با ویروس ها، میکروب ها و…. نیستید و می دانید که، بادامی که، خریداری کرده اید، به هیچ عنوان سبب بروز بیماری در بدن شما نمی شود و دارای مهر بهداشت می باشد.

از ارزش تغذیه ای بادام زمینی بیشتر بدانید

 از ارزش تغذیه ای بادام زمینی بیشتر بدانیداگر قصد دارید که، از ارزش تغذیه ای بادام زمینی بیشتر بدانید حتما تا انتهای این متن خبر ما را همراهی کنید.

اگر بخواهیم به تمامی ارزش های بادام زمینی اشاره کنیم به چندین روز وقت نیاز دارم از همین رو تنها به سه مورد از مزیت های بادام زمینی اشاره خواهیم نمود:

 • کمک به کاهش آلزایمر
 • تقویت دندان و کمک به دستگاه گوارش
 • جلو گیری از بروز سرطان

کمک به کاهش آلزایمر: اکثر سالمندان یک سوال را چندین بار می پرسند، که این پرسش های زیاد هم خود آنها را خسته می کند و هم اطرافیان آنها را، برخی از آنها حتی نزدیکترین کسان خود را هم نمی شناسند و یا آنها را از یک دیگر تشخیص نمی دهند، این ها همه از علائم بروز آلزایمر در بدن این سالمندان می باشد، بیماری آلزایمر جز یکی از بیماری های بسیار خطر ناک و در عین حال دردناکی است که، سبب بروز فراموشی در افراد می شود، شاید از نظر خیلی ها این بیماری از خطر خاصی برخوردار نباشد، اما همین که کسی را نشناسی بسیار درد ناک است، بادام زمینی قادر است که، از بروز این بیماری در سطح بدن جلو گیری کند و یا می تواند درصد آن را کاهش دهد.

تقویت دندان ها و کمک به دستگاه گوارش: هنگامی که دندان های شما پوسیده می شود، علاوه بر اینکه شما ترس از خندیدن پیدا می کنید، بلکه با دردی که دندان ها می گیرند، دیگر شما قادر به جویدن طولانی مدت غذا نیستید، از همین رو غذا ها را به صورت کامل و نجویده وارده دستگاه گوارش می کنید و به آن آسیب می رسانید، در برخی از مواقع دستگاه گوارش قادر به هضم آن غذا ها خواهد بود، اما در برخی از مواقع دیگر غذا ها را به دهان باز می گرداند، برای پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی فقط کافی است از بادام زمینی که سرشار از کلسیم است، بهره ببرید تا، دچار پوسیدگی در سطح دندان هایتان نشوید.

جلوگیری از بروز سرطان: سرطان جز آن دسته از بیماری هایی است که همه ما از آن هراسانیم و ترس داریم، چرا که نه تنها بسیار خطر ناک است، بلکه هیچ دارویی برای درمان کامل آن وجود ندارد، بادام زمینی توانایی این را دارد که، از بروز سرطان روده و پروستات جلو گیری کند.

بادام زمینی در گروه میوه‌های غنی از پروتیئن

بادام زمینی در گروه میوه‌های غنی از پروتیئنبادام زمینی در گروه میوه هایی است که، غنی از پروتئین می باشند که، همین پروتئین فواید های خوبی را در بر دارد که، در ادامه به دو مورد از آن فواید آن اشاره خواهیم نمود: 

 • اکثر جوانان، مخصوصا جوان های پسر علاقه خاصی به داشتن بدن عضلانی دارند، آنها می دانند که، با داشتن بدنی عضلانی از دید همگان زیبا تر و خوش استایل تر جلوه خواهند داد، از همین رو از هر گونه دارو و یا پودری مصرف می کنند، که اکثر این پودر ها و دارو ها عوارض های همچون فلجی، کوری و…. را در بردارند، حتی برخی از آنها اعتیاد آور هم می باشند، از همین رو به این جوانان پیشنهاد می کنیم که، از مصرف این دارو ها و پودر ها دست بردارند و به سراغ خوردن غذا های پروتئینی و ورزش بیایند، چرا که پروتئین و ورزش عامل اصلی عضله زدن برای آنها محسوب می شود.
 • اگر جز آن دسته از افرادی هستید که از پیری متنفرید و علاقه خاصی دارید به این که، تا آخر عمر خود جوان و شاداب بمانید، مصرف پروتئین را فراموش نکنید، چرا که پروتئین سبب می شود تا، افزایش حجم عضلانی شما کاهش یابد که، این خود عاملی است برای پیشگیری از پیری، پس حتما از غذا هایی بهره ببرید که، منبع اصلی پروتئین باشند، بادام زمینی غنی از پروتئین می باشد.

بادام زمینی خوراکی خوشمزه در مهمانی ها

بادام زمینی خوراکی خوشمزه در مهمانی هابادام زمینی علاوه برا خاصیت های بیان شده ای که دارد، خوراکی خوشمزه ای در مهمانی ها هم محسوب می شود.

میزبان ها با پذیرایی از میهمان هایشان توسط بادام زمینی در واقع به آنها احترام بسیار زیادی گذاشته اند.

دقت کنید، اگر شما میهمان کسی باشید که، علاوه بر این که، به سلامتی جسم شما توجه می کند، سلامتی روح شما هم برای او بسیار مهم است، به علاوه زیبایی چهره شما را هم در نظر می گیرد و سپس وسیله ای برای پذیرایی از شما قرار می دهد که، از هر سه ویژگی فوق برخوردار می باشد، آیا شما در این صورت خوشحال نمی شوید؟ 

و یا از میزبان خود برای چنین پذیرایی تشکر نمی کنید؟ 

قطعا هم خوشحال می شوید و هم میزبان را بسیار تحسین می کنید، که بادام زمینی خوراکی ساده و در عین حال پر تقویت را برای شما عزیزان مد نظر قرار داده است.

پس شما هم سعی کنید که جز میزبان های با تدبیر باشید و بادام زمینی و یا خشکبار هایی را برای میهمانانتان قرار دهید که، از هر نظر کامل باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید بهترین نوع بادام زمینی و فندق با طعم مطبوع

بادام زمینی یکی از بهترین محصولاتی می باشد که دارای منبع انرژی بوده که مصرف آن فواید بسیار زیادی برای بدن دارد. این محصول سرشار از پروتئین؛ ویتامین و مواد چ

پاسخی بگذارید