توانا
خانه / بادام زمینی و فندوق / لیست قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک شمال

لیست قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک شمال

لیست قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک شمال با توجه به کیفیت آنها تعیین می‌شود قطعا هر چه بادام زمینی یا فندق با کیفیت تر باشند هزینه آن هم بیشتر خواهد بود، بر عکس، هر چه این دو خشکبار کم‌ کیفیت تر باشد از هزینه کمتری هم برخوردار می باشند.

بادام زمینی و فندق جز آندسته از خشکبار هایی هستند که، از کیفیت بسیاری برخوردار می باشند، این دو خشکبار قادر هستند که بسیاری از بیماری ها را از بدن جدا کنند، به علاوه توانایی پیشگیری از بیماری ها را هم دارا می باشند.

هر دوی این دو خشکبارها علاوه بر این که در سلامت جسم بسیار تاثیرگذار هستند، سلامت روح و روان انسان ها را هم مورد تاثیر خود قرار می دهند و به زیبایی اکثر افراد کمک بسیار زیادی می کنند.

در ادامه به خاصیت های خشکبار بیشتر اشاره می کنیم اگر می‌خواهید با این خاصیت ها آشنا شوید حتنا تا انتهای این متن خبر با ما همراه باشید.

لیست قیمت انواع بادام زمینی و فندق درجه یک شمال

منبع اصلی بادام زمینی در استان گیلان

منبع اصلی بادام زمینی در استان گیلان می‌خواهیم منبع اصلی بادام زمینی در استان گیلان را به شما میزان معرفی کنیم پس با ما همراه باشید تا با این مکان که سبب تولیدتولیدمحصولات پرخاصیت می‌شودمحصولات پرخاصیت می شود آشنا شوید.

از آنجا که گیلان یک استان حاصل خیز است، در هر کجای آن بادام زمینی قابل پرورش است

اما مهمترین مکان پرورش بادام زمینی پرخاصیت آستانه اشرفیه می باشد.

حتی شما عزیزان در صورت سفر به این شهرستان می توانید به محلات آن رجوع کنید و طریقه پرورش این خشکبار مقوی را از نزدیک ببینید.

یکی از سوغاتی هایی که در شهرستان آستانه و یا در استان گیلان به عرضه رسانیده می‌شوند بادام زمینی می باشد.

گیلان محصولات زیادی را مورد پرورش قرار می‌دهند، اما از آنجا که  گیلانی ها انسان های با تمدن، با شعور و با فرهنگی هستند و میهمان های آنها برای آن‌ها بسیار قابل ارزش و احترام می باشند؟ ترجیح می دهند که ، محصولی را به عنوان سوغاتی در اختیار سایر شهرها و استانها قرار دهند که، از خاصیت بسیار زیادی برخوردار باشد و سلامت میهمان ها را تضمین کند.

 به علاوه بادامی که در این شهرستان به عرضه رسانیده می شود بسیار درجه یک و با کیفیت می باشد، به طوری که در هیچ کجای جهان لنگه آن وجود ندارد، از همین مردم هم علاقه خاصی به این بادام دارند، حتی اکثر گیلانی ها وقتی به این شهرستان سری میزنند، سعی می کنند از فروشندگان این شهر بادام های درجه یک این شهر را خریداری نمایند و از آن بهره ببرند.

مزیت ها و خاصیت های بادام زمینی بسیار فراوان است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود از همین رو امکان ندارد که مرم از استان های دیگر به آستانه اشرفیه سفر کنند و از آن استفاده نکنند، به شما عزیزان توصیه می کنیم که اگر به این استان گیلان، شهرستان آستانه سفر کردید حتما بادام آن را به عنوان سوغاتی خریداری نمایید و هم خود مصرف کنید، هم برای عزیزانتان ببرید.

خاصیت بادام زمینی از نظر طب قدیم ایران

خاصیت بادام زمینی از نظر طب قدیم ایرانخاصیت بادام زمینی از نظر طب قدیم ایران هم اثبات شده است، همانطور که می بینید از سالها پیش بادام به عنوان یک وعده غذاییِ داروییِ مقوی مصرف می شده است، اگر می خواهید با خاصیت های این بادام آشنا شوید حتما با ما همراه باشید.

چند نمونه از خاصیت های بسیار مهم بادام زمینی که هم در طب سنتی قدیم و هم در طب سنتی امروزه به اثبات رسیده است، عبارت می باشند از: 

 • استخوان های شما عاملی هستند برای حرکت کردن شما عزیزان، بدون آن شما حتی نمی توانید کوچک ترین تحرکی را انجا دهید، حتی نمی توانید فعالیت های شخصی خود را انجام دهید، کودکان در حال رشد نیاز دارند که کلسیم کافی برای رشد استخوان هایشان داشته باشند، در صورت نبود کلسیم، استخوان های آنها دچار بیمادی های خطر ناکی مانند نرمی استخوان و یا راشیتیسم می شوند، که کودکان پس از رشد کافی مسبب اصلی این ایراد در بدنشان را پدر و یا مادرانشان می دانند، به علاوه افراد سالمند هم برای اینکه دچار راشیتیسم یا پوکی استخوان نشوند و بتوانند کار های خود را به درستی انجام دهند، باید کلسیم کافی داشته باشند، بادام زمینی سرشار از کلسیم می باشد این بادام ها قادر هستند تمامی کلسیم مورد نیاز بدن شما را تامین نمایند و کمک کنند تا هم شما و هم کدکان و سالمندانتان دچار دو بیماری نام برده شده فوق نشوند.
 • اکثر والدین تنها به رشد جسمی کودکان کمک می کنند، آنها هرگز تکامل ذهنی را مد نظر قرار نمی دهند، در صورتی که رشد هوشی و تکامل ذهنی کودکان حائز اهمیت تر از رشد جسمی آنها می باشد، رشد هوشی آنها می تواند منجر به پیشرفت در آینده آنها شود، در واقع شما تنها عامل پرورش هوش آنها محسوب می شوید، شما می توانید کودکانتان را باهوش و یا برعکس کم هوش بپرورانید، آلزایمر بیماری خطر ناکی است که اکثر افراد پیز و مسن را تهدید می کنند، هنگامی که این افراد دچار این بیماری می شوند، نه تنها خود بلکه اطرافیان خود را هم اذیت می کنند آنها یک سوال را چندین بار می پرسند و یا حتی قادر نیستند که عزیزترین کسان خود را بشناسند و یا آنها را از هم تشخیص دهند، بادام زمینی سرشار از ویتامین B3 است که این ویتامین قادر است هم کودکانتان را باهوش تر کند و هم از بروز بیماری آلزایمر جلو گیری کند و یا آن را کاهش دهد.
 • دندان ها و مو ها عاملی هستند برای زیبایی افراد، همانطور که مشاهده می کنید، امروزه اکثر افراد در مطب های کاشت مو قرار دارند و یا بیشتر مردم برای رشد کافی مو هایشان از دارو ها و شامپو ها و یا لوسیون های بسیار گران استفاده می کنند، این لوسیون ها در وحله قیمت بسیار گرانی دارند، و در نهایت باید هر روز مصرف شوند که مصرف هر روز آنها کار بسیار دشواری می باشد، دندان ها عامل بسیار مهمی در زیبایی شما محسوب می شوند، هنگامی که شما می خندید، دندان هایتان نمایلن می شود، به علاوه دستگاه گوارش شما نیاز دارد تا، غذایی که به آن وارد می کنید کامل جویده شده باشد، تا دچار مشکل نشود، در صورتی که دندان های شما پوسیده شوند، درد می گیرند و دیگر شما قادر نخواهید بود که غذا ها را به خوبی بجوید، که در این صورت دستگاه گواش قادر به هضم آن نمی باشد و غذا هایی را که شما به آن وارد کردید را دوباره به دهان باز می گرداند، هم دندان و هم مو برای سالم ماندن و رشد کافی نیاز به برخی مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم و… دارند، بادام سرشار از مواد معدنی می باشد، او قادر است از پوسیده شدن دندان ها و ریزش مو های سر جلو گیری کند، پس توصیه می شود که حتما برای جذب مواد معدنی مورد نیاز بدن از بادام زمینی که منبع اصلی آن محسوب می شود بهره ببرید.

موارد بیان شده تنها چند مورد از خواص های پروتئین موجود در بادام می باشد.

بادام زمینی دارای پروتئین با کیفیت عالی

بادام زمینی دارای پروتئین با کیفیت عالی بادام زمینی دارای پروتئین با کیفیت عالی می باشد که همین پروتئین مزیت هایی را برای شما عزیزان در بر دارند، اگر می خواهید از مزیت های پروتئینی که در بادام زمینی وجود دارد با خبر شوید تا انتهای این متن خبر را بخوانید.

چند مورد از خاصیت های پروتئین که، یکی از منبع های اصلی آن بادام زمینی محسوب می شود عبارت اند از:

 • اکثر جوانان، علی الخصوص جوان های پسر علاقه خاصی به داشتن بدن عضلانی دارد، آنها می دانند که با داشتن بدن های عضلانی از هر نظر جذاب تر دیده خواهند شد، از همین رو به پودر ها و داروهایی شیمیای غیر بهداشتی ای روی می آورند که، بسیار خطرناک و زیان آور است، برخی از این پودرها نه تنها کارایی درستی ندارد بلکه سبب بروز آمدن عوارض خطرناکی در بدن می شون مانند فلجی و کوری و ….. ، برخی از آن ها هم اعتیاد اور می باشند یعنی با مصرف دو بار از آن، جوانی که از آن استفاده می کند به آن اعتیاد می یابد و دیگر نمی تواند آن را کنار بگذارد، در عین حال قیمت بسیاری از آنها گران هم می باشد، از همین جهت توصیه می شود که، از این پودرها و داروها استفاده نشود، چرا که، هیچ فایده ای ندارد، بسیاری از غذا های پروتئینی مانند بادام به همراه کمی ورزش منجر به عضلانی شدن ماهیچه های شما عزیزان می شود، پس توصیه می‌کنیم که اگر دوست دارید بدن عضلانی داشته باشید، حتما از غذاهای بهره ببرید که، سرشار از پروتئین هستند، چرا که این غذاها عامل اصلی عضله زدن شما محسوب می شوند.
 • پیری زود رس یکی از عامل هایی افسردگی در بسیار از افراد می باشد، بسیار از افراد جامعه دوست ندارند پیر شوند، آنها به هر راهی می زنند تا دچار پیری نشوند، حتی هنگامی که کسی به آنها می گوید که پوستتان چروک شده است یا ناراحت می شوند و یا عصبانی، از همین رو ترجیح می دهند از دارو های شیمیایی مصرف کنند که تاثیر آن خیلی زود گذر است، توصیه ما به شما مصرف بادام زمین و یا هر غذایی که سرشار از پروتئین است می باشد، چرا که پروتئین موجود در غذا ها منجرب می گردد تا شما دچار کاهش حجم عضلانی به خصوص در صورت تود نشوید و این خود عامل بسیار مهمی برای جلو گیری از پیری زود رس می باشد.
 • پروتئین به استخوان های شما کمک می کند تا سالم تر از آنجه که هستند بمانند.
 • اکثر گیاهخواران در تلاش هستند، تا وزن خود را کاهش دهند، آنها از هیچ گونه از غذا های پروتئینی بهره نمی برند، در صورتی که پروتئین نه تنها سبب کاهش وزن در این افراد می شود، بلکه به سلامت ماندن آنها هم کمک بسیار زیادی می کند، از همین جهت توصیه می کنیم که حتما از بادام که منبع اصلی پروتئین است و خود عاملی برای احساس سیری کردن محسوب می شود استفاده کنید تا، هم چاق نشوید و هم مواد مورد نیاز بدن را دریافت نمایید.

شباهت بادام زمینی با روغن زیتون

شباهت بادام زمینی با روغن زیتونشباهت بادام زمینی با زیتون و روغن زیتون، در کاربرد آن ها می باشد، این دو کاربرد های مشترکی دارند، با ما همراه باشید تا با چند مورد از این کاربرد های مشترک  آشنا شوید.

دو مورد از کارکرد هایی که، در بادام زمینی، زیتون و روغن آن  مشترک می باشند، مشمول موارد زیل هستند: 

 • پوست ها مخصوصا پوست های خشک در طول روز نیاز به مقداری چربی دارند، بادام زمینی و روغن زیتون هر دو قادر هستند که، این چربی لازم برای پوست را فراهم نمایند و پوست را شاداب و جوان تر از آنچه که هست نمایش دهند.
 • بادام زمینی و روغن زیتون و زیتونی که شور نباشد هر سه توانایی این را دارند که از بروز جوش و آکنه بر روی پوست جلوگیری نماید و همین مسئله سبب زیبا تر شدن شما عزیزان  می شود.
 • یک ویژگی مشترک دیگر در بین بادام زمینی و روغن زیتون و زیتون این است که، برای تقویت موهای شما گزینه های بسیار مناسبی محسوب می شوند.

بادام زمینی برطرف کننده سودای بدن

بادام زمینی برطرف کننده سودای بدنبادام زمینی از نظر طب سنتی برطرف کننده سودای بدن محسوب می شود.

سودای بدن عمدتاً از طریق برخی از چیزها مانند سرخ کردنی ها، برخی از دمنوش ها مانند چای، قهوه و … و یا از طریق برخی از میوه‌ها مانند گوجه فرنگی و نارنگی به بدن انسان منتقل می شوند، از آنجا که امروزه اکثر غذا ها سرخ کردنی هستند و اکثر افراد علاقه خاصی به چای، قهوه و سایر دمنوش ها دارند، نا خواسته این سودا در بدن به وجود می آید اما، نکته حائز اهمیت این است که، بادام زمینی قادر است، این سودا را از بدن برطرف نماید و سلامتی را به هدیه دهد.

به همین جهت بادام زمینی برطرف کننده سودا محسوب می شود و توسعه شده است که از آن بسیار مصرف کنید.

خواص فندق و فواید درمانی آن برای انسان

خواص فندق و فواید درمانی آن برای انساندر ادامه می خواهیم به خواص فندق و فواید درمانی آن برای انسان اشاره کنیم، پس حتماً همراهی لازم را با ما داشته باشید.

دو مورد ار خواص فندق برای بدن شامل موارد زیر می باشند: 

 • صندوق ها هم مانند بادام زمینی فایده بسیاری را برای پوست شما دارند نه تنها قادر هستند که چربی لازم برای پوست شما را تامین نمایند بلکه به جوانسازی پوست شما هم کمک بسیار زیادی می کند.
 • فندق ها از موی شما در برابر موخوره و شوره محافظت می‌کنند، آنها می توانند به عنوان یک تقویت کننده عمل کنند و رشد موی شما را چندین برابر بیشتر کنند‌

مصرف فندق و سلامت سیستم قلبی عروقی

مصرف فندق و سلامت سیستم قلبی عروقیمصرف فندق و سلامت سیستم قلبی و عروقی در باغ رابطه‌ی مستقیم با یکدیگر دارند.

قلب انسان یکی از عامل های اصلی زندگی او محسوب می شود که، انسان بدون قلب نمی تواند حتی لحظه ای نفس بکشد، بنابراین سلامت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

فندق یکی از خشکبار هایی است که، می تواند، سلامت ماندن قلب شما را تضمین کند، او قادر است تا کمک کند که قلب به صورت طبیعی ترین حالت ممکن کار کند و بسیار منظم بتپد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید بهترین نوع بادام زمینی و فندق با طعم مطبوع

بادام زمینی یکی از بهترین محصولاتی می باشد که دارای منبع انرژی بوده که مصرف آن فواید بسیار زیادی برای بدن دارد. این محصول سرشار از پروتئین؛ ویتامین و مواد چ

پاسخی بگذارید