توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت عمده بادام زمینی با پوست | تفاوت های انواع آن در چیست؟

قیمت عمده بادام زمینی با پوست | تفاوت های انواع آن در چیست؟

بادام زمینی از مواد بسیار مغذی است که مصرف آن برای درمان بیماری‌ها، زیبایی، سلامتی بسیار مفید است و همچنین مصرف بادام زمینی در دوران بارداری خواصی را به همراه دارد. این محصول طعم و ارزش غذایی مانند گردو و بادام دارد و همچنین منبع خوبی از ویتامین ایی، اسید فولیک، فیبر و فسفر است. قیمت عمده بادام زمینی با پوست به تناسب ریز و درشت بودن و به تناسب خام و بو داده بودن دارای قیمت های گوناگون است.قیمت عمده بادام زمینی با پوست | تفاوت های انواع آن در چیست؟

تفاوت های انواع بادام زمینی با پوست در چیست؟

تفاوت های انواع بادام زمینی با پوست در چیست؟تفاوت‌های انواع بادام زمینی با پوست در میزان کیفیت آن است‌ .بادام زمینی از خشکبار پر خاصیت است. معمولا فروش بادام زمینی با پوست و بدون پوست با توجه به میزان سلیقه افراد انجام می‌گیرد. این خشکیار به صورت بو داده و خام در اختیار مردم قرار می‌گیرد. این گیاه در مناطق آمریکای جنوبی رشد کرده و به دیگر نقاط جهان توزیع می‌شود. زمانی که این محصولات از پوسته کرم رنگ خود جدا می‌شوند در هوای آزاد خشک می‌شوند و با پوسته قرمز رنگ رویه آن‌ها به فروش می‌رسند.

مرکز فروش بادام زمینی بیشتر در منطقه آستانه اشرفیه و استان گیلان می‌باشد.

قیمت فروش بادام زمینی با پوست در کشور

قیمت فروش بادام زمینی با پوست در کشورقیمت فروش بادام زمینی با پوست در کشور بستگی به کیفیت آن ها دارد، هر چه بادام زمینی با کیفیت تر باشد قیمت آن بالاتر می‌باشد، بادام زمینی هایی که کیفیت پایین تری دارند قیمت های کمتری دارند. بنابراین خریداران بادام زمینی برای آگاهی از مناسب ترین قیمت باید قیمت این محصول را در مراکز مختلف مورد بررسی قرار دهند.

یکی از مواردی که بسیاری از کسبه و عمده فروشان به دنبال آن هستند تهیه قیمت بادام زمینی شمال است. این‌بادام‌ زمینی در بین کسبه جایگاه مناسبی دارد و توانسته با کیفیت بسیار مناسب خود مشتریان بسیاری را نیز جذب خود نماید.

تهیه عمده بادام زمینی با پوست در ایران

تهیه عمده بادام زمینی با پوست در ایرانتهیه عمده بادام زمینی با پوست در آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان می‌باشد. بادام زمینی ایران نسبت به بادام زمینی خارجی طعم بسیار بهتری دارد. این محصول از رتبه بسیار خوبی در میان فروش دانه های روغنی برخوردار است.

بادام زمینی پارس آباد مغان گزینه خوبی براش فروش عمده بادام زمینی خشکبار فروشان و آجیل فروشان است. قیمت بادام زمینی دشت مغان به تناسب ریز و درشت بودن آن و به تناسب خام و بو داده بودن آن، دارای قیمت های گوناگون است. ویژگی های بادام زمینی پارس آباد به ترتیب زیر است:

  • یک دست و درشت
  • ایرانی و با طعم بسیار خوب
  • ۲۵ درصد پروتئین
  • ۳۰ تا ۵۰ درصد روغن
  • کشت آن سبب حاصلخیزتر شدن خاک
  • ارزش افزوده بالا
  • توسعه کمی و کیفی آن در راستای اقتصاد مقاومتی
  • باعث افزایش تولید و اشتغال روستایی

لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی با پوست در کشور

لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی با پوست در کشورلیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی با پوست در کشور, می توان به کارخانه هایی اشاره کرد که انواع محصولات غذایی و تنقلات گوناگون را تولید و عرضه می‌دارند.

این کارخانه ها و برندها در بسته بندی های گوناگونی بادام زمینی را به فروش می‌رسانند. از جمله برندهای مطرح در این خصوص می‌توان به برند مزمز اشاره کرد

ابن برند رو می‌شود بزرگترین مرجع فروش بادام زمینی اعلاء عنوان کرد البته باید خاطر نشان کرد که برخی از کشاورزان بادام زمینی را به صورت پوست کنده و بو داده روانه بازار می‌کنند.

قیمت بادام زمینی مزمز بستگی به نوع آن دارد چون این محصول در بسته بندی های مختلفی به صورت نمکی، فلفی، پنیری و کچاب و غیره عرضه می‌شود. همچنین می‌توانیم با خرید اینترنتی بادام زمینی آن را با قیمت های مناسب تری تهیه کنیم.

کشور های وارد کننده بادام زمینی با پوست

کشور های وارد کننده بادام زمینی با پوستکشورهای وارد کننده بادام زمینی با پوست آمریکا، آرژانتین، سودان، سنگال و برزیل می‌باشند. اگرچه هند و چین بزرگترین تولید کننده بادام زمینی جهان محسوب می‌شوند،چون تولیدات آن ها به شکل روغن بادام زمینی در کشور مصرف می‌شوند. لذا سهم کوچکی از بازار جهانی را دراختیار دارند، صادرات بادام‌ زمینی از چین و هند کمتر از ۴ درصد تجارت جهانی می‌باشد.

بادام‌ هندی که دانه ای آجیلی با محبوبیت بسیار زیاد، نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از نقاط جهان است؛ از سوی کشورهای تولید کننده آن به سایر نقاط دنیا صادر می‌گردد. کشورمان ایران یکی از خریداران این محصول است.

قیمت بادام هندی در شیراز و تهران چون یکی از شهرهای مراکز پخش عمده آجیل می‌باشند نسبت به شهرهای دیگر مناسب تر است‌.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید و فروش عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق درجه یک

امروزه مردم در روز های عید و شب یلدا به آجیل فروشی ها سر می زنند تا بهترین و تازه ترین آجیل را برای خود خریداری کنند.اما فروش عمده بادام زمینی و فندق مثل آجیل ه

پاسخی بگذارید