توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت بادام زمینی درجه یک | مرکز فروش آن در تهران

قیمت بادام زمینی درجه یک | مرکز فروش آن در تهران

بادام زمینی یکی از اقلام آجیل و خشکبار است که در بین عموم مردم طرفداران بسیاری دارد و به دو صورت پوست کنده و با پوست ارائه می گردد و انواع مختلفی با اسم های گوناگون را دارد و بر اساس آن ها قیمت گذاری می گردد. قیمت بادام زمینی درجه یک نسبت به سایر خشکبارها  مطلوب تر می باشد و طبع متعادلی را دارد به همین جهت در اکثر افراد ایجاد هیچ گونه حساسیتی نمی کند. مراکز فروش آن در تهران نیز بسیار است

البته باید متذکر شد که در بازار  نام های گوناگونی را دارد از انواع نام های بادام زمینی می توان به شاهی نیز اشاره نمود. قیمت بادام زمینی درجه یک نیز از ۴۵ هزار تومان در بازار شروع می شود هرچند که این رقم به دلیل نوسانات گوناگون بازار می تواند تغییر یابد.

قیمت بادام زمینی درجه یک | مرکز فروش آن در تهران

قیمت بادام زمینی درجه یک

قیمت بادام زمینی درجه یکقیمت بادام زمینی درجه یک و درجه دو  ممکن است با توجه به شهرهای مختلف نرخ های مختلفی داشته باشد همچنین به دلیل نوسانات گوناگون قیمت خرید فله آن ثابت نبوده و نیازمند استعلام از مراکز و فروشگاه بادام زمینی چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری نیاز است تا بتوان با قیمت مطلوب، خرید مطلوب تر داشت.

قیمت محصولات درجه یک مقداری بالاتر است ولی باید در نظر داشت که کیفیت محصولات ایرانی در صورت تازه بودن آن ذاتا بالا می باشد.

موارد استفاده از بادام زمینی

موارد استفاده از بادام زمینی موارد استفاده از بادام زمینی علاوه بر اسفاده در سبد خشکبار و آجیل عبارت است از:

  • استفاده های غذایی شامل  خمیر و شیرینی بادام زمینی و محصولات دیگر و همچنین استفاده از طریق روغن گیری
  • استفاده از بادام زمینی های نامرغوب براس تهیه دانه و علوفه دامی
  • استفاده در صعنعت برای تولید لاک، روان کننده ها جلا دهنده ها و حشره کش ها و تهیه گلیسیرین
  • ساخت لوازم آرایشی

از پوسته آن نیز برای موارد گوناگونی از جمله تهیه پلاستیک، تخته و ساینده ها و همچنین به عنوان سوخت زیستی بهره می برند.

بازار خرید بادام زمینی در تهران

بازار خرید بادام زمینی در تهرانبازار خرید بادام زمینی در تهران بسیار پر طرفدار است چرا که در تهران به علت آن که عمده تولید کنندگان بادام زمینی (برند ها) در آن واقع می باشد می توان اظهار نمود که تقریبا محصولات مستقیما در اختیار آنها قرار می گیرد ولی با توجه به تب بازار دارای قیمت های گاها بالایی می باشد از این رو بهترین شیوه خرید که مقرون بصرفه نیز باشد خرید اینترنتی می باشد که هم تضمین کیفیت داده می شود و هم اینکه از قیمت بسیار قابل قبول تری برخوردار است.

صادرات بادام زمینی به قیمت کارخانه

صادرات بادام زمینی  به قیمت کارخانهصادرات بادام زمینی به قیمت کارخانه توسط بازارگانان انجام می گردد زیرا بهترین بادام زمینی ایرانی که بیشتر از ۷۰ الی ۸۰ درصد بازار را پوشش می دهد بادام زمینی آستانه اشرفیه می باشد که تبدیل به یک قطب کاشت آن شده است. به عبارتی می توان بیان کرد بادام زمینی ایرانی نسبت به نمونه های خارجی آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد بطوری که صادرات این محصول هم به کشورهای اروپایی و هم آمریکایی انجام می گیرد. همچنین قیمت آن نیز در مقایسه با قیمت جهانی بادام زمینی در بازارهای برون مرزی بسیار مطلوب تر می باشد. جای تاسف است که با وجود کیفیت بالا در بازارهای داخلی اکثرا این محصول با نمونه چینی آن که ارزش غذایی پایین تری دارد باید رقابت کند چرا که بیشتر حجم بازار داخلی ایران را در بر گرفته است.  

مرکز فروش بادام زمینی در تهران

مرکز فروش بادام زمینی در تهرانخریدار بادام زمینی اکثرا تنها ملاکی که برای خرید و انتخاب خود قرار می دهد تازه بودن آن است. لیست مرکز فروش بادام زمینی در تهران را می توان با کمی جست و در اینترنت پیدا نمود که به عرضه گونه های مختلف خارجی و داخلی چه به صورت فله و چه به صورت بسته بندی شده از برندهای مختلف داخلی مانند مزمز و برندهای خارجی می پردازند.

از جمله سایت هایی که به معرفی این مراکز پرداخته به ایران پینات و بادامی ها، اورگانیک مارکت و … اشاره نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید و فروش عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق درجه یک

امروزه مردم در روز های عید و شب یلدا به آجیل فروشی ها سر می زنند تا بهترین و تازه ترین آجیل را برای خود خریداری کنند.اما فروش عمده بادام زمینی و فندق مثل آجیل ه

پاسخی بگذارید