توانا
خانه / بادام زمینی خام / فروش بادام زمینی خام / قیمت عمده بهترین نوع بادام در کشور

فروش بادام زمینی خام / قیمت عمده بهترین نوع بادام در کشور

فروش بادام زمینی خام به عنوان یکی از مغذی ترین انواع آجیل ها در حال حاضر بسیار رونق دارد. امروزه شرکت های زیادی در زمینه ارائه بادام زمینی بسته بندی شده و یا فله ای به صورت عمده فعالیت دارند. با این حال لازم است مشتریان به نکات مهم در هنگام خرید این محصول توجه کرده، تا بتوانند بادام زمینی مرغوب و درجه یکی را خریداری کنند.

فروش بادام زمینی خام / قیمت عمده بهترین نوع بادام در کشور

در هنگام خرید بادام زمینی به چه مواردی باید توجه شود؟

در هنگام خرید بادام زمینی به چه مواردی باید توجه شود؟بادام زمینی با خواص زیادی که دارد امروز ه بسیار محبوب می باشد. این آجیل مغذی با طعم فوق العاده ای که دراد برای کودکان بسیار دوست داشتنی می باشد. این محصول برای تقویت ریه و طحال بسیار مفید است. همچنین مصرف بادام زمینی به پیشگیری از سرطان و آلزایمر بسیار کمک می کند. با این حال لازم است در هنگام خرید بادام زمینی با پوست یا خرید بادام زمینی خام بدون پوست، دقت داشته باشید که محصول در مکان مرطوبی نگه داری نشده باشد. زیرا رطوبت موجب ایجاد سم افلاتوکسین در بادام زمینی می شود. از طرفی اگر متوجه شدید که شرکت هایی که فروش بادام زمینی خام را بر عهده دارند، از رنگ های مصنوعی برای براقیت بادام زمینی استفاده کرده اند باید از خرید این محصول خود داری کنید.

خرید عمده بادام زمینی خام ایرانی

خرید عمده بادام زمینی خام ایرانییکی از محصولات بسیار مهم تولید شده در آستانه اشرفیه بادام زمینی درجه یک می باشد. این شهر یکی از مهمترین تولید کنندگان بادام زمینی در ایران می باشد. با این وجود امکان خرید بادام زمینی تازه از کشاورزان این منطقه با قیمت مناسبی وجود دارد. شرکت های بسته بندی و عرضه بادام زمینی، می توانند بادام زمینی آستانه خام را به صورت عمده خریداری نمایند. این نوع بادام زمینی ایرانی بسیار محبوب می باشد زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است. کشاورزان آستانه که اقدام به فروش بادم زمینی خام به صورت عمده می نمایند، این محصول را با کیفیت تضمینی ارائه می کنند که مشتریان می توانند با خیال راحت آن را خریداری کنند.

عرضه بهترین نوع بادام زمینی خام خارجی در ایران

عرضه بهترین نوع بادام زمینی خام خارجی در ایرانهمانطور که گفته شد بادام زمینی یکی از آجیل های مقوی بوده که دارای طبیعت گرم است. این محصول منبع بسیار عالی از فسفر، پروتئین، روی و ویتامین ب می باشد. با این وجود عرضه انواع مختلف بادام زمینی با پوست خام، بادام زمینی با پوست شور، مغز بادام زمینی طعم دار، مغز بادام زمینی لعابی و … در بازار صورت می گیرد. با توجه به رونق خرید و فروش عمده بادام زمینی در ایران، مشاهده می شود که تولیدات داخل جوابگوی نیاز مشتریان نبوده و با این حال واردات انواع بادام زمینی خارجی نیز آغاز شده است. در این بین لازم است بدانید بهترین نوع بادام زمینی خام خارجی از کشور های همچون هند، افغانستان، ترکیه، چین و … وارد ایران می شود. شرکت های خریدار این محصول معمولا بادام زمینی های درشت و با کیفیت خارجی را جهت فروش به صورت مغز کرده، برای تهیه مشتقات و یا برای تهیه کره بادام زمینی خریداری می کنند.

بازار بادام زمینی خام درجه یک ارزان

بازار بادام زمینی خام درجه یک ارزانشرکت هایی که عرضه بهترین نوع بادام زمینی خارجی و یا ایرانی را بر عهده دارند، سعی می کنند علیرغم فروش بادام زمینی خام با کیفیت این محصول را با قیمت مناسبی نیز به فروش برسانند. لازم است بدانید قیمت بادام زمینی خام در این شرکت ها به دلیل حذف واسطه ها و از میان برداشتن دلالان بسیار مناسب می باشد. به طوری که در بازار فروش این نوع محصول نمایندگی های فروش، محصول را مستقیما از کشاورز خریدای کرده و با قیمت ارزان به دست مشتری می رسانند. حال در هنگام خرید انواع مختلف بادام زمینی باید دقت داشته باشید که مهمترین ویژگی های آین محصول شامل موارد زیر می شود:

  1. دارای مغز درشت
  2. دارای طعم مطلوب
  3. قیمت مناسب
  4. ارائه شده در انواع مختلف
  5. نگهداری شده در بهترین شرایط
  6. بسیار تازه و طرد
  7. فروش در بسته بندی های مناسب
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین فروشنده انواع بادام زمینی و فندق خام در ایران

بزرگترین فروشنده بادام زمینی و فندق در ایران توسط نمایندگی ها و مراکز معتبر به مشتریان عرضه می شود. مصرف کردن این محصول برای سلامتی بدن بسیار مفید است با خوردن

پاسخی بگذارید