توانا
خانه / بادام زمینی / فروش اینترنتی انواع بادام زمینی و فندق درجه یک

فروش اینترنتی انواع بادام زمینی و فندق درجه یک

فروش اینترنتی بادام زمینی و فندق درجه یک در انواع مختلف توسط اکثر شرکت های تولید بادام و فندق امکان پذیر می باشد، این روش فروش در واقع به نوعی به نفع خریدار هم می‌ باشد.

بادام زمینی و فندق قادر می باشند که، هم بر زیبایی انسان ها تاثیر بگذارند و هم سلامت جسم آنها را تامین نماید و هم به سلامت روح و روان آنها کمک کنند، همان طور که، می دانید جسم برای حرکت کردن نیاز به سلامتی دارد، روح برای فکر کردن نیاز به تمرکز دارد و چهره برای نشان داده شدن نیاز به زیبایی دارد.

فروش اینترنتی انواع بادام زمینی و فندق درجه یک

بادام زمینی منبع عالی پروتئین گیاهی

بادام زمینی منبع عالی پروتئین گیاهیبادام زمینی منبع عالی پروتئین گیاهی محسوب می شود، در ادامه می خواهیم شما را با چند مورد از مزیت‌ های پروتئین آشنا کنیم.

بادام زمینی یکی از منابع مهم پروتئین محسوب می شود که، سرشار از پروتئین می باشد.

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که، پروتئین موجود در بادام زمینی چه فوایدی برای انسان دربر دارد؟

و یا چه کاری را برای بدن انسان انجام می دهد؟ 

به طور کلی اگر بخواهیم به مزیت های پروتئین اشاره کنیم نیاز به چندین روز وقت داریم اما، ما می خواهیم تنها به چند مورد از مزیت های پروتئین اشاره کنیم، اگر می خواهید این چند مورد را بشناسید تا انتهای خبر را بخوانید.

چند مورد از فواید پروتئین عبارت می باشند از: 

 • اکثر جوانان، به خصوص جوان های پسر میل خاصی دارند به داشتن اندامی عضلانی، آنها می‌دانند با داشتن اندامی عضلانی برای همه جذاب تر دیده خواهند شد، از همین رو دست به هر کاری می زنند تا، اندام های خود را عضلانی و زیبا جلوه دهند، آنها گاهی پودر ها و داروهایی را مصرف می کنند که، بسیار مضر و زیان آور می باشند، برخی از این داروها نه تنها کاربردی ندارند، بلکه عوارض های خطرناکی را هم دربر دارد، اگر بخواهیم به چند مورد از عوارض های این پودرها و داروها اشاره کنیم می گوییم که، این پودر ها و داروها ممکن است به فلجی و یا کوری منجر شوند، آنها علاوه بر قیمت‌های گرانی که دارند، گاه اعتیاد آور هم می باشند، از همین رو توصیه ما به شما مصرف نکردن این پودر ها می باشد، جالب است بدانید که، پروتئین در واقع عامل اصلی عضلانی شدن شما می باشد، شما می توانید با استفاده از ورزش و با استفاده از غذا هایی که، حاوی مقدار زیادی از پروتئین هستند، مانند فندق، بادام و… عضله های خود را بسازید و به صورت طبیعی رشد عضلانی یابید.
 • چربی ها عاملی هستند که، گاهاً باعث بروز بیماری‌ های خطرناک مانند کبد چرب و … در بدن می شوند که، قادر هستند فرد بیمار را از پا بیندازند، بروز چربی و… به دلیل کم کاری سوخت و ساز بدن می باشد، اگر سوخت و ساز بدن کم شود، دستگاه گوارش شما هم دچار مشکل می شود و گوارش غذا و هضم آن و حتی مدفون کردن برای شما مشکل خواهد بود، مصرف پروتئین کمک می کند تا، سوخت و ساز بدن شما افزایش یابد و چربی های موجود در بدن شما کاهش یابد، از همین رو توصیه می شود که، حتماً در طول روز از غذا ها و خشکبار هایی استفاده کنید که، سرشار از پروتئین می باشد تا، با این کار هم به دستگاه گوارش خود کمک کرده باشید و هم چربی های موجود در سطح بدنتان را آب کرده باشید.
 • گاهی ممکن است در سطح پوست شما زخم هایی به وجود بیاید و بافت بد آن تا مدت های طولانی باقی بماند و خوب نشود، طبیعتا شما دوست دارید که، بافت پوست بدنتان به حالت قبل برگردد و صاحب پوست قبلی خودتان شوید، از همین رو باید از مواد های استفاده کنید که، قابلیت بازگردانی بافت پوست شما را دارا باشند، جالب است بدانید که، پروتئین یکی از مواد هایی محسوب می شود که، قادر است به قسمت هایی از پوست شما که آسیب دیده اند، التیام ببخشد و بافت آن را تحت تاثیر قرار دهد و شما را با دارا شدن بافت قبلی پوستتان خوشحال کند، از همین رو بهتر است، هنگام مواجه با آسیب هایی بر روی پوست، حتماً از مواد ها و غذا هایی استفاده کنید که، سرشار از پروتئین می باشند، فندق و بادام زمینی منبع پروتئین می‌باشند و سرشار از این ماده مقوی هستند و قادر می باشند بافت پوست شما را به زمان اولیه پوستتان برگرداند، البته فرآورده های این دو خشکبار مانند روغن فندق و یا روغن بادام و…، هم این قابلیت را دارا می باشند.
 • کاهش حجم عضلانی موجب می شود تا، شما بسیار پیر به نظر برسید، این کاهش عضله شما را ضعیف می کند، پروتئین به بدن شما کمک می کند تا، دچار کاهش حجم عضلانی نشوید و همین خود عاملی است، برای جلوگیری از پیری زودرس، اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که، از پیری زودرس متنفرید، از مواد هایی بهره ببرید که، سرشار از پروتئین باشند، با این کار می توانید صورت خود را جوان تر و شاداب تر نشان دهید.
 • فشارخون بالا در اکثر مواقع منجر به بروز بیماری‌های خطرناکی مانند سکته می شود، به علاوه حمله های قلبی را در بدن افزایش می دهد و بسیار خطرناک می باشد، از این رو فردی که، دچار فشار خون بالا می باشد، مجبور است تلاش کند تا، فشار خون خود را پایین بیاورد و برای این کار باید پروسه سنگینی را طی کند چرا که، کاهش فشار خون کار بسیار دشواری است، اما بهتر است بدانید که، پروتئین قادر است فشار خون شما را کاهش دهد، پس از همین جهت به افرادی که دچار فشار خون بالا هستند، توصیه می شود که، حتماً از موادی که دارای پروتئین می باشند استفاده کنند، زیرا با این کار در واقع به خود کمک کرده اند و فشار خون خود را پایین آورده اند.
 • پروتئین سبب می شود تا، میل شما نسبت به غذا کاهش یابد و شما احساس سیری کنید و از همین جهت غذاهایی که شامل پروتئین است، مانند، بادام و فندق برای افرادی که گیاه خوار هستند، خیلی توصیه می شود چرا که، این افراد هرگز از غذاهای گوشتی و…. به دلیل چاق شدن استفاده نمی کنند، در نتیجه برای تامین پروتئین نیاز به خشکبار هایی دارند که، نه تنها در وزن آنها هیچ تاثیری نمی گذارند، بلکه سبب کاهش وزنشان هم می شوند.

فندق سرشار از مواد معدنی مورد نیاز بدن

فندق سرشار از مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد، شاید کاربرد مواد معدنی در بدن را ندانید، اما هم اکنون ما توضیح خلاصه ای درباره مواد معدنی خواهیم داد.

چند مورد از مواد های معدنی مفید عبارت هستند از:

 • کلسیم
 • منیزیم
 • فسفر
 • و …

 به طور کلی  هر کدام از مواد های معدنی کاربرد های فراوانی را در بدن دارا می باشند اما، اکنون می خواهیم به طور خلاصه به سه مورد از کاربرد های اساسی و کلی مواد های معدنی اشاره کنیم، این سه مورد عبارت می‌باشند از: 

 • مواد های معدنی نقش اساسی در زندگی انسان دارند و قادر هستند که به انسان کمک کنند تا راه برود، حرکت کند، فعالیت‌های خود را انجام دهد و …… در واقع مواد های معدنی می توانند به استحکام استخوان های شما کمک بسیار زیادی کنند، کلسیم موجود در مواد معدنی کمک می کند تا، استخوان های شما قوی و قدرتمند بماند و دچار پوکی استخوان و یا نرمی استخوان نشوند، به علاوه این مواد به افراد مسن و سالمند کمک می کنند تا، قدرت کافی برای راه رفتن و …. داشته باشند و بتوانند فعالیت های شخصی خود را به شخصه و به تنهایی انجام دهند، علاوه بر آن منیزیم، فسفر و کلسیم موجود در این مواد های معدنی سبب می شود تا، دندان های شما دیرتر پوسیده شود ،در صورت دیرتر پوسیده شدن دندان ها شما قادر هستید که، غذاها را بهتر بجوید و به دستگاه گوارش خود کمک کنید.
 • شما در طول روز نیاز به قلبی دارید که، بسیار منظم کار کند و نیاز دارید که، دستگاه عصبی تان کنترل شود تا، دچار عصبانیت هایی نشوید و تنش هایی را به خود وارد نکنید، پتاسیم، سدیم، کلر، کلسیم، منیزیم و…. به منظم تپیدن قلب شما کمک بسیاری می‌کند، کمک می‌کند تا، شما در طول روز آرام باشید، همه این مواد ها در واقع زیر مجموعه موادمعدنی می باشند، پس توصیه می شود که، برای سالم ماندن قلبتان حتماً از موادی استفاده کنید که، سرشار از مواد معدنی باشد، مانند فندق، بادام و سایر خشکبار های دیگر.
 • دستگاه گوارش شما در طول روز نیاز به سوخت و ساز های فراوانی دارد و مواد معدنی موجود در فندق موجب می گردد تا، سوخت و ساز بدن شما افزایش یابد و به دستگاه گوارش و سایر دستگاه های شما کمک بسیار زیادی شود، به علاوه این مواد تاثیر بسیار زیادی بر روی هورمون‌ های موجود در بدن شما دارند.

پس در نتیجه حتما از فندق و مواد معدنی موجود در آن بهره ببرید.

بادام زمینی خوراکی مورد علاقه در بین کودکان

بادام زمینی خوراکی مورد علاقه در بین کودکانبادام زمینی خوراکی مورد علاقه ای در بین کودکان می باشد چرا که، دارای طعم و مزه بسیار خوبی است.

حال که کودکان به بادام زمینی علاقه خاصی دارند توصیه می کنیم که، حتما در وعده های غذایی آن ها از بادام زمینی استفاده کنید، چرا که، این بادام ها علاوه بر طعم خوبی که دارند، دارای خاصیت فراوانی می باشند، مثلاً به کودکان شما کمک می‌کنند که، دچار نرمی استخوان نشوند، هوش آنها را بسیار زیاد می کند، این بادام قادر است قند موجود در بدن کودکان شما را کنترل کند و زیبایی چهره آنها را بسیار زیاد کند، به علاوه می تواند موی کودکان را تقویت نماید.

پس نتیجه می گیریم بادام زمینی خوراکی، کودکان شما را از چندین جهت حمایت می کند، از همین جهت با استفاده نکردن آن در وعده هایی غذایی خود و کودکان خود، در واقع هم به سلامت خودتان و هم به سلامت فرزندان عزیزتان از هر نظر ظلم نموده اید و با استفاده از آن به سلامت عزیزانتان و خودتان کمک کرده اید.

بادام زمینی سرشار از کلسیم برای استخوان

بادام زمینی سرشار از کلسیم برای استخوان های شما می باشد از فواید کلسیم نسبت به استخوان ها در ادامه اشاره خواهیم کرد.

کودکان برای رشد نیاز به کلسیم دارند، سالمندان برای تحرک نیاز به کلسیم دارند، در صورتی که کودکان کلسیم لازم را نداشته باشند، دچار نرمی استخوان می شوند، در صورتی که سالمندان کلسیم لازم برای بدن خود را دریافت نکنند، دچار پوکی استخوان و نرمی استخوان یا راشیتیسم می شوند، پوکی استخوان بیشتر در بانوان رواج دارد، از همین رو پیشنهاد می شود که، از بادام زمینی که سرشار از کلسیم است بهره ببرید تا، سالم بمانید و بتوانید فعالیت‌های شخصی خود را انجام دهید.

فندق یک آجیل پرخاصیت در بین خانواده ها

فندق یک آجیل پرخاصیت در بین خانواده هافندق آجیل پرخاصیت در بین خانواده ها می باشد، از همین جهت مردم در عید ها از فندق که، یک خشکبار بسیار مفید می باشد، به عنوان یک وسیله پذیرایی استفاده می کنند.

اکثر افراد در عید ها و مجالس های مهم خود از فندق به عنوان وسیله پذیرایی استفاده می‌کنند، آنها می‌خواهند به خانواده‌ ها احترام بگذارند و از جهتی این پیام را به خانواده‌ ها و مهمانان خود می‌ رسانند که، برای آنها ارزش قائل هستند و با پذیرایی توسط فندق در واقع هم به زیبایی، هم به سلامت جسم و هم به سلامت روح مهمانان خود، توجه بسیار فراوانی می کنند.

فندق درجه یک بهترین نوع برای پذیرایی

همانطور که گفته شد، فندق درجه یک بهترین نوع خشکبار برای پذیرایی می باشد، برای این گفته خود دلیل داریم که، در ادامه به آن دلیل خواهیم پرداخت.

فندق فواید بسیاری را در بر دارد، مثلا چند مورد از این فواید عبارت می‌باشند از: 

 • به سلامت ماندن پوست شما کمک بسیار زیادی می کند و سبب می‌شود تا، چیزهایی مانند جوش و آکنه به پوست شما رجوع نیاورند.
 • به علاوه فندق  ها رطوبت موجود برای موی شما را فراهم می کنند و به تقویت موی شما کمک بسیاری می کنند.
 • فندق به سلامت روح و روان شما کمک می کند، و شما را از افسردگی در امان نگه می دارد.
 • و….

همانطور که می بینید، خواص فندق بسیار زیاد است و هر مهمانی از پذیرایی شدن توسط خشکباری که، این همه خواص دارند، بسیار خوشحال می شود.

بادام زمینی تازه سرشار از چربی های مفید

بادام زمینی تازه سرشار از چربی های مفید بادام زمینی تازه سرشار از چربی های مفید و مناسب برای بدن شما عزیزان می باشد.

همانطور که می دانید بدن شما در طول روز به مقداری چربی سالم نیاز دارد، اما متاسفانه همه ما بجای استفاده از چربی سالم از روغن ها و چیز هایی استفاده می کنیم که، برای بدن بسیار مضر هستند، از همین رو توصیه ما به شما این است که، برای جذب چربی سالم و مفید حتما از خشکبار هایی مانند بادام زمینی بهره ببرید تا، بدن خود را با نقص هایی مواجه نکنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید و فروش عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق درجه یک

امروزه مردم در روز های عید و شب یلدا به آجیل فروشی ها سر می زنند تا بهترین و تازه ترین آجیل را برای خود خریداری کنند.اما فروش عمده بادام زمینی و فندق مثل آجیل ه

پاسخی بگذارید