توانا
خانه / بادام زمینی / سايت فروش بادام زمینی و فندق و برترین برند های تولید کننده آن در ایران

سايت فروش بادام زمینی و فندق و برترین برند های تولید کننده آن در ایران

خشکبارها انواع مختلفی دارند که از جمله معروف ترین آن ها، بادام زمینی و فندق می باشند. این دو محصول خواص زیادی را دارا بوده و به همین دلیل مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. همین طور این خشکبارها بسیار لذیذ و خوش طعم هستند و به شکل بو داده و خام می توان از آن ها استفاده کرد. می شود با مراجعه به سايت فروش بادام زمینی و فندق، برترین برند های تولید کننده آن در ایران را به دست آورد و میل نمود. این محصولات انواع متفاوتی را دارا می باشند. 

سايت فروش بادام زمینی و فندق و برترین برند های تولید کننده آن در ایران

خریداران بادام زمینی و فندق

خریداران بادام زمینی و فندقبادام زمینی و فندق را افراد زیادی هستند که خریداری می نمایند. آن ها را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی نمود: آن شماری به شکل کلی آن ها را تهیه می نمایند و آن افراد معمولی ای که به گونه جزئی و خرید چندین گرمی دارند. این خریداران هر کدام باید به منابع خاصی جهت تهیه این محصولات مراجعه کرده و کالا را به دست آورند. 

اما محصولاتی از این دست، در اشکال مختلفی فرآوری، بسته بندی و سپس فروخته می شود. ناگفته نماند که مشتریان می توانند بادام زمینی و فندق را به طرق گوناگونی تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند. در این جا به چند نمونه از این محصولات اشاره می کنیم که در بازار نیز به وفور در حال داد و ستد می باشند. به این موارد توجه نمایید: 

 • بادام زمینی شور 
 • بادام زمینی پوست کنده 
 • بادام زمینی بو داده 
 • بادام زمینی خام 
 • فندق با پوست 
 • فندق بدون پوست 
 • فندق بو داده 
 • و فندق خام 

برند های برتر تولید کننده بادام زمینی و فندق

برند های برتر تولید کننده بادام زمینی و فندقبادام زمینی ها و فندق ها را شرکت های مختلفی در ایران، فرآوری می کنند. برخی از آن ها از جمله برندهای برتر تولید کننده به شمار می روند. آن ها عموماً محصولات شان را به گونه بسته بندی شده ارائه می دهند. این برندها، چنین خشکباری را از مزارع و کشت زارها به شکل خام و تازه تهیه کرده و سپس فرآوری می نمایند. 

آن ها دارای دستگاه های مختلفی هستند که در گام اول، خشکبارها را شسته، سپس آن ها را به وسیله خشک کن هایی که دارند آماده می کنند تا پوست بکنند، بو بدهند و به آن نمک و سایر طعم های دیگر را بی افزایند. دست آخر نیز بسته بندی کرده و روانه بازارهای خرید و فروش می نمایند. البته برخی نیز آن را با پوست عرضه می کنند. 

بادام های زمینی و فندق ها را می شود به اشکال مختلف دیگری هم پیدا کرد؛ مثلاً آن ها را به شکل پودری، خلال و دو نیم نیز ارائه می دهند و به فروش می رسانند. 

بیشتر این تولیدی ها محصولات شان را به وسیله نمایندگی هایی که در جای جای ایران ایجاد کرده اند، پخش و توزیع می نمایند. آن ها همین طور به وسیله سایت های متعدد اینترنتی نیز این کار را انجام می دهند. به این ترتیب است که ما در هر منطقه از کشور که باشیم، می توانید محصولات برندهای معتبر را به دست آوریم. 

تهیه ارزان بادام زمینی و فندق

تهیه ارزان بادام زمینی و فندقدر بازار خشکبار، انواع بادام و همین طور فندق را می توان یافت. هر کدام از آن ها دارای نرخ های متفاوتی نیز می باشند. اگر می خواهید که به نوع ارزان این محصولات را تهیه کنید، بهتر است که به مراکز مشخصی سر بزنید. البته راه هایی را می شود در پیش گرفت تا بتوان بادام زمینی و همچنین فندق ارزان را نیز به دست آورد. 

برای مثال، می توان با خرید فله ای تا اندازه ای آن را با نرخ پایین تری تهیه کرد. از طرف دیگر، با مراجعه به فروشگاه های بزرگ هم این امکان وجود دارد. برخی از آن ها گاهی همراه با تخفیف محصولات شان را به فروش می رسانند و در دسترس مشتریان قرار می دهند. این گونه می شود خشکباری ارزان و همین طور مفید را به دست آورد. 

طبع بادام زمینی طب سنتی و همین طور طبع فندق هر دو گرم و خشک می باشند و برای افراد سرد مزاج بسیار یک خوراکی عالی به شمار می رود. از سویی، در خوردن چنین محصولاتی باید دقت کرد؛ چون نوع بادام زمینی ممکن است برای افراد حساسیت های شدیدی ایجاد کند و حتی منجر به مرگ شان شود. 

روی هم رفته، فواید بادام زمینی در بدنسازی و همین طور خواص بادام هندی برای موی سر، باعث شده تا مشتریان زیادی پیدا کند و مصرف کنندگان آن بی شمار باشند. 

لیست مراکز فروش بادام زمینی و فندق در تهران

لیست مراکز فروش بادام زمینی و فندق در تهراندر تهران، مراکز خاصی را می توان یافت که در آن آجیل و خشکبار عرضه می شوند. می توان به این مراجع جهت خرید بادام زمینی خام و بو داده و تهیه فندق به همین ترتیب، سر زد. فروش عمده بادام زمینی آستانه نیز از جانب برخی از فروشندگان در این مراکز صورت می گیرد. آن ها همچنین بادام هندی را هم عرضه می دارند. 

طبع بادام هندی نیز مانند نوع زمینی آن است. به علت خواص بادام هندی در طب سنتی و همین طور خواص بادام زمینی در بدنسازی است که بسیاری از ورزشکاران از آن استفاده می نمایند. اما نوع بادام هندی بومی کجاست؟ گفته می شود در اصل امریکا جنوبی خواستگاه این نوع از محصول می باشد که بعدها به سراسر جهان پراکنده شد. 

در هر حال، خواص بادام هندی در بارداری هم گوناگون است و خانم ها در این شرایط بهتر است که حساسیت بیشتر در این زمینه به خرج دهند و پیش از همه، با پزشک معالج شان مشورت نمایند. روی هم رفته، بادام زمینی و از سوی دیگر، فندق به شیوه های متفاوتی وارد بازار تهران می شود و عرضه می گردد. 

معتبرترین فروشندگان بادام زمینی و فندق

معتبرترین فروشندگان بادام زمینی و فندقجهت تهیه خشکبار به ویژه نوع فندق و بادام زمین، به معتبرترین فروشندگان مراجعه کنید. این گونه از عرضه کنندگان محصولات عالی ای را عرضه می دارند و در اختیار مشتریان شان قرار می دهند. از آن ها می توان قیمت بادام زمینی ۹۸ را هم به دست آورد. حتی برخی از این ارائه دهندگان فروش عمده بادام زمینی خام را هم انجام می دهند. 

آن ها همین طور بادام هندی قیمت پایین را نیز به فروش می رسانند. با همه این ها، آن شمار از فروشندگانی که در بازار از اسم و رسمی برخوردار می باشند، عموماً محصولات خود را با کیفیت بالا ارائه می کنند. آن ها در مناطق گوناگونی از کشور قابل دسترس هستند و خشکبار را با این ویژگی ها به فروش می گذارند: 

 • بادام زمینی فندق تازه 
 • بدون کرم خوردگی 
 • به دور از نم و رطوبت 
 • محصولاتی یک دست 
 • در تنوع طعم بالا 
 • و غیره 

تهیه فله ای بادام زمینی و فندق

تهیه فله ای بادام زمینی و فندقاغلب فروشگاه های آجیل و خشکبار، محصولات خود را به شکل فله ای ارائه می دهند. به این ترتیب، مشتری می تواند خشکبار را تست کند و همین طور آن را مشاهده نماید و ببیند چه نوعی است. خلاصه این که خرید فندق و بادام زمینی نیز به این شکل، به دلیل ارزان بودن آن، به شکل گسترده ای در جای جای ایران خرید و فروش می شود. 

شما می توانید به همین خشکبار فروشی ها سر بزنید و به تهیه فله ای این محصولات بپردازید. از جانب دیگر، می شود این خوراکی های مقوی و مغذی را از طریق وب سایت های اینترنتی گوناگون هم به دست آورد. آن ها در هر جایی از کشور که باشید، کالای سفارش داده شده را به دست تان می رسانند. 

در هر صورت، برای خرید فله ای، می شود به مراکز مختلفی که در آن خشکبار پخش می شود نیز سر بزنید. 

حراجی بادام زمینی و فندق

حراجی بادام زمینی و فندقبادام های زمین و همچنین فندق ها را برخی از عرضه کنندگان در بازار به حراج گذاشته و با نرخ های پایینی ارائه می دهند. البته بادام زمینی قیمت کمتری نسبت به فندق دارد که این بر می گردد به مسائل گوناگونی از جمله کمتر بودن این خشکبار و همین طور نگهداری سخت از آن. فندق ها با گذشت زمان مغزشان پوک و خورده می شود. 

با همه این ها، این محصولات فرآورده های مختلفی را نیز دارا می باشند. هر کدام از آن ها روغن خاص خود را هم دارند. از روغنیات آنان نه تنها به عنوان ماده ای خوراکی کار می گیرند، بلکه در صنایع متفاوتی از جمله تولید لوازم آرایشی-بهداشتی نیز استفاده می نمایند که بسیار خواص زیادی دارد. 

زینک در بادام زمینی باعث می شود تا رشد موی بیشتر شود و از طرف دیگر، کره این خشکبار که خود محصولی معروف است و طرفداران زیادی دارد. در کل، چنین خشکباری نه تنها می شود آن ها را به گونه عادی میل کرد؛ بلکه قادر خواهیم بود که فرآورده ها گوناگون شان را نیز به دست آوریم. 

به هر صورت، راه های متفاوتی را می شود در پیش گرفت تا یک محصول خوب، مرغوب و در همین حال ارزان قیمت را به دست آورد. 

خرید و فروش بادام زمینی و فندق

خرید و فروش بادام زمینی و فندقخرید و فروش بادام زمینی و در کنار این محصول فندق، به شکل عمده و جزئی صورت می گیرد. از طرف دیگر، آن را کشاورزان که منبع اصلی تولید می باشند، به شکل کلی در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. عمدتاً این شرکت های فرآوری اند که به گونه کلی اقدام به خرید محصولاتی از این دست می نمایند. 

همین طور تنها شرکت های فراوری در این حوزه فعال نیستند، بلکه سایر صنایع دیگر هم که نیاز به این فرآورده های گوناگون آن دارند نیز محصولاتی از این دست را تهیه کرده و به آن انواع مختلفی از کالا ها را تولید می کنند. 

مزیت های استفاده از بادام زمینی و فندق

مزیت های استفاده از بادام زمینی و فندقهم بادام زمینی و هم فندق، خواص زیادی را دارا می باشند. این دو محصول، سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی گوناگونی هستند. در این جا ابتداء به مزیت های استفاده از فندق اشاره می کنیم که عبارت می باشند از: 

 • برای رشد استخوان ها و دندان ها بسیار مفید است. 
 • به شدت خون ساز است و برای افراد کم خون توصیه می شود. 
 • تقویت کننده اعصاب است. 
 • نقش زیادی در تقویت هورمون های جنسی دارد. 
 • و غیره موارد 

اما بادام زمینی، خواص منحصر به فرد زیادی را دارد. اول این که به دلیل خاصیت سیر کنندگی، یک ماده رژیمی خوب محسوب می شود. همین طور بادام زمینی برای پوست صورت و رفع چین و چروک های آن بسیار مؤثر واقع شده و در کنار این، کلسترول خوب خون را بالا می برد و ده ها مزیت و خاصیت دیگر. 

بهترین زمان برای مصرف بادام زمینی و فندق

بهترین زمان برای مصرف بادام زمینی و فندقآجیل و خشکبار را عموماً به صورت ناشتا استفاده می کنند. آن ها میان وعده هایی بسیار خوب به شمار می روند که باعث می گردد تا احساس سیری نمایید و نیازی به خوردن غذا به صورت چند وعده نداشته باشید. البته این بر می گردد به رژیم غذایی که شما دارید. در این زمینه بهتر است که با پزشک تان هم صحبت کنید. 

در هر صورت، فندق ها و بادام های زمینی را می توان در ساعات متفاوتی از روز مصرف کرد. بهترین زمان برای استفاده همان گونه که اشاره کردیم، بین دو وعده غذایی می باشد. روی هم رفته، از این محصولات برای امور گوناگونی استفاده می کنند. مثلاً در پخت کیک، معجون و سایر نوشیدنی های دیگر. 

تهیه بادام زمینی و فندق زیر قیمت بازار در کشور

تهیه بادام زمینی و فندق زیر قیمت بازار در کشوراگر می خواهید فندق ها و بادام زمینی ها را به قیمت زیر بازار تهیه کنید، بهتر است که به مراجع معتبر سر بزنید. در هر صورت، محصولاتی که ارزان ارائه می شوند، احتمالاً مشکلاتی را نیز دارا هستند و یا این که چندان مرغوب نمی باشد. 

ولی همواره این گونه نیست و برخی از ارائه دهندگان را می شود به راحتی پیدا کرد که آن ها را به علت های گوناگونی با نرخ های پایینی عرضه می دارند. خلاصه این که می شود با اندکی جستجو در بازارهای سر تا سر کشور، فروشندگان متعددی را یافت که به قیمت های مناسبی محصولاتی از این دست را برای مشتریان ارائه می کنند. 

صادر کنندگان برتر بادام زمینی و فندق

صادر کنندگان برتر بادام زمینی و فندقایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان خشکبار به سر تا سر جهان محسوب می شود. در میان این محصولات بادام زمینی در انواع مختلف و فندق هم قرار دارد. 

شرکت های گوناگونی که جزء برترین ها به شمار می روند، سعی می نمایند تا بهترین نوع کالا را جهت صادرات آماده کنند. آن ها می کوشند به شکل فله ای و بسته بندی شده، خشکبارها را به دست مشتریان خارجی خود برسانند. 

صادرات چنین کالاهایی به بیرون از مرزها، سود خوبی می تواند هم برای فروشنده و هم برای کشور در شرایط کنونی داشته باشد. در کل، فندق و بادام زمینی را شرکت ها در تنوع بالایی به بازارهای جهانی ارائه می دهند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید و فروش عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق درجه یک

امروزه مردم در روز های عید و شب یلدا به آجیل فروشی ها سر می زنند تا بهترین و تازه ترین آجیل را برای خود خریداری کنند.اما فروش عمده بادام زمینی و فندق مثل آجیل ه

پاسخی بگذارید