توانا
خانه / بادام زمینی / خرید و فروش بادام زمینی و فندق درجه یک با قیمت مناسب

خرید و فروش بادام زمینی و فندق درجه یک با قیمت مناسب

خرید و فروش بادام زمینی و فندق درجه یک با قیمت مناسب، در ایران بسیار زیاد می باشد، چرا که از خاصیت ها و مزیت های فراوانی بر خوردار هستند.

فندق و بادام زمینی دو نوع از خشکبار هایی هستند که مواد مغذی موجود در آنها بسیار فراوان است، استفاده مداوم از آن برای بدن مزیت های بزرگی را دربر دارد.

 هم به خریداران و هم به فروشندگان توصیه می شود که خرید و فروش بادام زمینی و فندق قیمت مناسب را توصعه دهند، چرا که با این کار به آینده یک ملت کمک نموده اند، با فروختن این دو مغزی جات به، کودکان، افراد مسن، سالمندان و…. کمک کرده اید.

خرید و فروش بادام زمینی و فندق درجه یک با قیمت مناسب

نقش بادام زمینی در فعال سازی هورمون GLP

نقش بادام زمینی در فعال سازی هورمون GLP یک خاصیت بسیار خوب بادام زمینی نقش آن در فعال سازی هورمون GLP می باشد.

بادام زمینی و هورمون GLP یک رابطه مستقیم دارند.

همانطور که می دانید بادام یکی از خشکبار هایی است که نقش بسیار مهمی در کاهش قند زیاد بدن دارد.

خیلی چیز ها هستند که باید به صورت ناشتا و در زمان صبح اول وقت مصرف شوند تا تاثیر خود را بگذارند، بادام زمینی هم از این مستثنا جدا نمی باشد، مصرف بادام زمینی در اول صبح و به صورت ناشتا تاثیر گذار تر می باشد، استفاده از آن در ناشتایی قند خون بدن شما را کنترل می کند.

به طور کلی اگر بخواهیم یک پیشنهاد فوق العاده ویژه برای افرادی که مبتلا به قند هستند داشته باشیم مصرف بادام در صبحانه می باشد، البته استفاده از بادام در صبحانه برای همگان توصیه می شود حتی برای افرادی که مبتلا به قند خون بالایی هم نمی باشند، چرا که با این کار سبب جلو گیری از بروز این بیماری در بدن خود شده اند.

برای اینکه قند موجود در بدن ما کاهش یابد، باید تولید انسولین در بدن تحریک و افزایش یابد، استفاده از بادام های زمینی هورمون GLP را فعال می کند، فعال سازی همین هورمون کاربرد بسیار زیادی در تحریک انسولین بدن دارد.

یک مسله بسیار مهم برای افرادی که قند دارند این است که علاوه بر کاهش قند موجود در بدنشان وزن خودشان را هم کم کنند، هورمون GLP این توانایی را دارد که همزمان با کاهش قند خون بدن وزن افراد را هم کم کند‌ و دیگر آنها را با بیماری هایی دیگر همچون اضافه وزن و … روبرو نکند.

بهتر است بدانید که این هورمون ها پس از مصرف بادام زمینی در روده ها و نرون ریز دستگاه عصبی شما به وجود می آیند و سپس تاثیر خود را بر روی بدن شما می گذارند، شاید برخی از شما با نرون ریز دستگاه عصبی مرکزی آشنایی نداشته باشید، این دستگاه همان ساقه مغز می باشد. 

خواص بادام زمینی برای مبتلایان به دیابت نوع ۲

همانطور که بیان شد خواص بادام زمینی برای مبتلایان به دیابت ۲ هم بسیار زیاد است، اگر می خواهید با این خواص آشنا شوید با ما همراه باشید.

چند مورد از خواص های بسیار مهم بادام زمینی برای افرادی که مبتلا به قند و یا دیابت ۲ هستند عبارت می باشند از: 

 • این بادام به کنترل قند خون کمک می کند.
 • وزن شما با استفاده از این بادام قابل کنترل است.
 • خطرات کلی ناشی از این بیماری کاهش می یابد.

یکی از دلیل های بسیار مهمی که در کاهش قند خون بدن شما بر اثر بادام زمینی تاثیر گذار است، مقدار منیزیم موجود در بادام می باشد، استفاده از یک وعده بادام زمینی که معادل می باشد با ۲۸ عدد بادام، تقریبا توانایی این را دارد که تا ۱۲ درصد منیزیم بدن شما را تامین کند، این منیزیم موجب می گردد تا قند خون شما ثابت باشد و دیگر افزایش نیابد.

اگر دیابت دارید حتما سعی کنید تا مصرف گلیسمی که در غذا های شما موجود است را کنترل کنید، هر چه مقدار گلیسم موجود در غذا های شما بیشتر باشد بدن شما با سرعت بیشتری کربو هیدارت را به قند تبدیل می کند، آب هیچ گلیسمی ندارد و مقدار آن معادل با عدد صفر می باشد، اما بادام زمینی هم دارای کمی گلیسم می باشد که مقدار آن برابر با ۱۳ درصد است که این مقدار در بین غذا های پر قندی که شما مصرف می کنید بسیار کم است از همین رو مصرف آن توصیه می شود.

یکی از بارز ترین مشکلاتی که از دیابت به شما به ارث می رسد بیماری های قلبی می باشد مصرف بادام با کاهش قند موجود در بدن شما به کاهش بیماری های قلبی هم کمک بسیار زیادی می کند.

یکی از ویژگی هایی که بادام زمینی دارد این است که میل شما را به خوردن غذا را کم می کند، با مصرف آن شما احساس می کنید که گشنه نیستید و مایل نیستید که غذایی بخورید، با این کار هم وزن شما را کاهش می دهد و هم قند خون موجود در بدنتان را کم می کند.

بادام زمینی خطراتی که از دیابت بر روی بدن باقی می ماند را کاهش می دهد، مانند بیماری های قلبی و….

مصرف بادام زمینی و تامین کلسیم بدن

مصرف بادام زمینی و تامین کلسیم بدنبا مصرف بادام زمینی و تامین کلسیم بدن در واقع خودتان را از مواجه شدن با بسیاری از بیماری ها ایمن کرده اید.

همان طور که می دانید بیماری هایی که در اثر کمبود کلسیم در بدن ایجاد می شوند قادر هستند که هم زیبایی شما را از بین ببرند و هم قدرت عملکر شما را نابود کنند، بادام زمینی یکی از مواد های مغزی ای می باشد که منبع اصلی تامین کلسیم محسوب می شود و استفاده از آن در طول روز خیلی زیاد توصیه می شود.

چند موزد از بیماری هایی که بر اثر کمبود کلسیم در بدن ایجاد می شوند عبارت می باشند از:

 1.  سردرگمی های ذهنی 
 2. افسردگی و استرس
 3. از بین رفت مو ها 
 4. پوسیدگی دندان ها
 5. خشکی پوست
 6. گرفتگی حنجره
 7. آب مروارید
 8. لخته شدن خون
 9. پوکی استخوان
 10. کاهش رشد کودکان
 11. و…

همانطور که می بینید عوارضی که در اثر از کمبود کلسیم در بدن ایجاد می شوند نه تنها بر زبیایی ظاهر و قدرت انسان ها تاثیر می گذارند بلکه حتی در بروز بیماری های ذهنی هم بسیار موثر می باشند.

دندان، موها و پوست عامل هایی هستند که در زیبایی انسان تاثیر بسیار فراوانی دارند، که در اثر کمبود کلسیم دچار مشکل می شوند، دندان ها پوسیده می شوند، موها ریزش می کنند و پوست چروکیده می شوند و این سه اثر بد همدست هم می شوند و زیبایی را دچار اختلال می کنند.

در دنیای امروز افسردگی و بیماری های ذهنی در بین افرار در جهان بسیار زیاد شده است که عوارض های بدی را در بر دارد، یک عامل افسردگی کمبود کلسیم می باشد، افسردگی در برخی از افراد سبب خودکشی می شود، در برخی سبب جدایی و در برخی دیگر سبب از بین رفتن تمرکز ذهنی می شود.

کودکان در سنین رشد حتما به کلسیم نیاز دارند تا هم دندان های قوی ای داشته باشند و هم موی و پوست آنها به خوبی پرورش یابد به علاوه آنها استخوان های ضعیفی دارند برای قوی شدن این استخوان ها نیاز دارند که از موادی که کلسیم فراوانی دارند استفاده نمایند.

استخوان ها، حنجره و چشم هم سه اعضای بدن هستند که در اثر کمبود کلسیم قدرت کارایی خود را از دست می دهند و بسیار ضعیف می شوند، و به طور کل قدرت کلی بدن شما را هم نیز بسیار کم می کنند، مثلا شما را دچار بیماریی هایی مانند راشیتیسم، آب مراورید و….. می کند.

همانطور که می بینید همه موارد فوق در اثر کمبود کلسیم به وجود می آید، بادام نیز یک منبع اصلی برای جذب کلسیم می باشد، توصیه می شود ‌که حتما این خشکبار غنی از کلسیم را در وعده غذایی خود و کودکان و سالمندانتات قرار دهید تا دیگر در اثر کمبود کلسیم دچار بیماریی های خطرناک نشوید و گرفتار قرص و دارو نباشید.

در واقع بادام زمینی و کلسیم یک رابطه بسیار نزدیک با یک دیگر دارند.

بادام زمینی غذایی بسیار مقوی برای سالمندان

بادام زمینی غذایی بسیار مقوی برای همه افراد به خصوص سالمندان محسوب می شود.

همانطور که می دانید اکثر سالمندان، دچار پا درد، کمر درد، کم بینایی، آلزایمر و….. هستند از همین جهت مصرف بادام زمینی برای این افراد بسیار توصیه می شود‌، بادام زمینی حاوی مقدار زیادی کلسیم می باشد که این کلسیم قادر است بیماریی هایی مانند پا درد، کمر درد، کم بینایی، ناراحتی و…. در بدن شما را کاهش دهد به علاوه، علاوه بر آن این بادام عامل اصلی می باشد برای تشخیص آلزایمر و جلو گیری از آلزایمر.

طبق یک تحقیق آمریکایی این بادام نه تنها سبب جلو گیری از آلزایمر می شود، بلکه افرادی را که دچار آلزایمر هستند را با استفاده از این بادام می توانید تشخیص  دهید.

آلزایمر در اثر کمبود امگا ۳ و ویتامین E در بدن ایجاد می شود، این دو از مواردی هستند که در هوش انسان تاثیر بسیار زیادی دارد، بادام زمینی سرشار ازاین دو ماده می باشد، به همین دلیل بادام زمینی برای سالمندان گزینه بسیار مناسبی است.

اکثر افراد پیر و سالمند دارای موهایی بسیار کم پشت و دندان هایی پوسیده هستند، بادام برای بر طرف کردن و جلوگیری از این دو بیماری بسیار کاربردی می باشد، کلسیم موجود در بادام این دو بیماری یعنی پوسیدگی دندان ها و کمبود مو را در افراد سالمند کاهش می دهد و به آنها موهای پر پشت و دندان های سالم هدیه می دهند تا دیگر برای خوردن غذا دچار مشکل نشوند.

افسردگی و درگیری ذهنی چیزی است که اکثر سالمندان را درگیر می کند، آنها تنها با استفاده از بادام زمینی می توانند بیماری های ذهنی خود را کاهش دهند و ذهن خود را کمتر درگیز مسائل جزئی کنند.

بادام زمینی و فندق بهترین منابع تامین انرژی

بادام زمینی و فندق بهترین منابع تامین انرژیبادام زمینی و فندق علاوه بر مزیت های فراوانی که دارند بهترین منابع تامین انرژی برای بدن هم محسوب می شوند.

همه ما در طول روز حتی برای راه رفتن و حرکت کردن نیاز داریم که به مقدار لازم انرژی داشته باشیم، بادام زمینی و فندق این انرژی لازم را برای بدن ما تامین می نماید.

کودکان و سالمندان به انرژی بیشتری نیاز دارند، از آنجا که کودکان در طول روز مدام در حال تحرک هستند نیاز دارند که به مقدار زیاد تری انرژی داشته باشند و سالمندان که دیگر انرژی خود را از دست داده اند باید انرژی لازم برای راه رفتن و انجام کار های شخصی خود را دریابند، از همین رو مصرف بادام زمینی و فندق برای این دو دسته از اقشار جامعه نسبت به سایر دسته ها بیشتر توصیه می گردد.

فندق بهترین آب رسان برای پوست خشک

فندق بهترین آبرسان برای پوست های خشک و معمولی محسوب می شود.

فندق برای پوست  بدن بسیار موثر می باشد، به طور کلی به ۴ مورد از خواص های آن برای پوست اشار می کنیم: 

 1. پوست هاس خشک بسیار حساس می باشند، فندق می تواند مانند یک آبرسان و یک نرم کننده عمل کنند و پوست های خشک را مرطوب نگه دارند، از همین مصرف آن برای افرادی که دارای پوست هایی خشک هستند و همه نوع مرطوب کننده را مصرف کرده اند ولی نتیجه ای نگرفته اند بسیار زیاد توصیه می شود.
 2. اکنه و جوش جز عواملی می باشد که در زیبایی انسان در جهت منفی بسیار تاثیر گذار می باشد، اکنه ها نه تنها زیبایی افراد را بهم می زنند بلکه از اعتماد بنفس آنها هم می کاهند، شما می توانید با استفاده از فندق که دارای چربی طبیعی می باشد برای خود ماسک طبیعی تهیه نمایید، نصف قاشق چای خوری قهوه و به همین مقدار شکر را به همراه مقداری روغن زیتون و روغن نارگیل را با ۱ قاشق چای خوری فندقِ خورد شده را با هم مخلوط کنید و پس از اینکه محلول را بدست اوردید آن را بر روی پوست خودتان اسکراب کنید، با سه بار انجام این کار در هفته در واقع به ازبین رفتن آکنه کمک بسیار زیادی کرده اید.
 3. فندق حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد که آنتی اکسیدان موجود در آن سبب می شود تا پوست شما درخشان و جوان بماند و دیگر دچار چروک و پیری زود رس نشوید.
 4. یک فراورده بسیار مهم فندق روغن فندق می باشد استفاده از روغن فندق برای پوست، سبب می شود که شما دچار سرطان های پوستی نشوید، به این صورت که انتی اکسیدان و… موجود در فندق فعالیت های سلول های سرطانی را خنثی می نماید و از بروز سرطان پوست جلو گیری می کند‌.

فندق غذای مفید برای کودکان در حال رشد

فندق غذای مفید برای کودکان در حال رشدفندق غذای مفید برای کودکان هایی است که در حال رشد می باشند.

کودکان در حال رشد نیاز به کلسیم دارند برای رشد دندان ها، استخوان ها و…، که فندق حاوی مقدار زیادی کلسیم می باشد و قادر است، از پوسیدگی دندان ها و پوکی استخوان در کودکان جلو گیری کند.

به علاوه کودکان برای رشد مغزی نیاز دارند تا به مقدار زیادی امگا ۳ و ویتامین E در بدن داشته باشند، مصرف فندق کمک می کند که هم امگا ۳ موجود در بدن افزایش یابد و هم ویتامین E مورد نیاز برای بدن تهیه شود تا، کودکان عزیز شما از نظر مغزی رشد کنند و باهوش شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید و فروش عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق درجه یک

امروزه مردم در روز های عید و شب یلدا به آجیل فروشی ها سر می زنند تا بهترین و تازه ترین آجیل را برای خود خریداری کنند.اما فروش عمده بادام زمینی و فندق مثل آجیل ه

پاسخی بگذارید